“Mirë që i duan nuset e virgjëra, por kërkojnë eksperiencë “dashnoreje” (VIDEO)

Në një mesazh ironik që jep për shqiptarët, Ermal Mamaqi shpreh shqetësimin e tij në lidhje me preferencat që ata kanë për nuset, kur e kanë ndarë mendjen për martesë.

“Si është puna me shqiptarët. Duan nuse dhe e duan të virgjër. Po në shtrat e duan me eksperiencën e një dashnoreje që ka 30 vjet që lodhet”, është shprehur aktori i humorit në videon e shpërndarë në Facebook.

Shqiptaret…kur dun nuse…

Gepostet von Ermal Mamaqi am Mittwoch, 23. März 2016

LEXO EDHE  Don Xhoni zbulon arsyen e armiqësisë me Noizyn


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here