Prostitucioni në Tiranë, këto janë dy femrat që merrnin 100 Euro/orë

Policia e Tiranës sot ka finalizuar operacionin ‘Mustang’, duke vënë në pranga 7 persona për shfrytëzim prostitucioni dhe prostitucion.

Kështu në prangat e policisë ranë Nik Gjonikaj, Melsi Mita, Besnik Manka, Bledian Nurja, Hajredin Sula dhe dy femrat që prostituonin Domenika Doko 23 vjeç dhe Aureta Boja 27 vjeç.

Sipas policisë, Nik Gjonikaj në bashkëpunim me shtetasit Besnik Manka dhe Bledjan Nurja, sipas porosive të klientëve me qëllim prostitucioni siguronin vajza të ndryshme për këtë aktivitet kriminal kundrejt pagesës.

LEXO EDHE  Kultivonte kanabis në depo, arrestohet shqiptari

Pikërisht në datë 23.03.2016 ora 21:00 u dokumentua që shtetasit e mësipërm kanë ndërmjetësuar që shtetaset Domenika Doko dhe Aureta Boja të kryejnë prostitucion me shtetasit Melsi Mita dhe Hajredin Sula.

Pagesa për çdo rast prostitucioni varionte nga 100 Euro ora deri në 300 Euro për qëndrim për një kohë më të gjatë dhe paratë ndaheshin me tutorët e tyre të sipërpërmendur.

koklPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here