Keqkuptimi me taksinë shmangu katastrofën e vërtetë në Bruksel

Tre terroristët që goditën në aeroportin e Brukselit mund të kishin kryer një masakër me përmasa edhe më të mëdha.

Një gjë e tillë është shmangur nga një keqkuptim me kompaninë që administron taksitë.

Në fakt, treshja e cila erdhi me taksi në aeroport kishte kërkuar që në shtëpi të vinte t’i merrte një furgon.

LEXO EDHE  Vrau me thikë prostitutën shqiptare, bashkëjetuesi pranon krimin: “E vrava nga xhelozia”

Por ja që ata erdhi t’i merrte një veturë e thjeshtë dhe terroristët arritën të ngarkonin vetëm 3 nga 5 valixhet me eksploziv që kishin përgatitur.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here