Caktohet data e finales. Ja kur luhet Milan-Juventus

Federata italiane e futbollit ka vendosur datën e finales së Kupës.

Juventusi dhe Milani do të ndeshen më 21 maj nga ora 20:45.

Zonja e Vjetër e eliminoi Interin pas penalltive në gjysmëfinale, ndërsa kuqezinjtë eleminuan lehtësisht skuadrën modeste të Alessandria.

LEXO EDHE  “Dream Team” i jep leksion Spanjës, SHBA në gjysmëfinalen e Lojërave Olimpike


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here