Grabitet me dhunë një i ri, i merren lekët nga dy persona

Një grabitje me dhunë ka ndodhur në Pogradec ku dy persona kanë grabitur paratë në një banesë dhe kanë dhunuar të zotin e shtëpisë.

Burime të policisë së Pogradecit, bëjnë me dije se, ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrëmenj kur në banesë ka qenë vetëm 21 vjeçari A. J., të cilin e kanë dhunuar dhe autorët janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

LEXO EDHE  E rëndë/ 21-vjeçari hidhet nga pallati në Durrës

Policia ka nisur hetimet dhe deri tani nuk dihet nëse kanë mundur që të zbardhin rrethanat e ngjarjes apo autorët e përfshirë në këtë grabitje.

21 vjeçari ka marrë plagë të lehta, por ai është trembur dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Pogradecit.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here