Modeli nga Tropoja: Romanca ime, një natë e nxehtë me deputeten shqiptare

Pas Xhesika Ndojit, një tjetër histori rozë po fillon të bëjë bujë në Shqipëri. Modeli nga Tropoja, Alesio Alia, në një intervistë për revistën ‘Story’ ka rrëfyer një histori romance me një deputete shqiptare.

Alesio Alia

Modeli tropojan ka treguar detaje nga nata e nxehtë që kaloi me deputeten e Parlamentit të Shqipërisë. Historia e Alesios ka “pushtuar” kopertinën e revistës rozë, por mbetet për t’u lexuar në brendësi se cili është emri i deputetes shqiptare.

LEXO EDHE  Foto/ "Çmendet" Rita Ora, merr rreze dielli topless nën shoqërinë e miqve dhe të dashurit

Më herët, edhe këngëtarja Xhesika Ndoji u bë protagoniste pasi deklaroi në media se një deputet i Shqipërisë i kishte propozuar për të kaluar një natë me të.

Mesa duket, personazhe nga bota e showbizit po fillojnë të nxjerrin pak e nga pak romancat dhe historitë e tyre seksuale me deputetë/e të Shqipërisë.

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here