E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Zgjehdje

Etiketim: zgjehdje

Majtas jo djathas, televizionet favorizuan PS-në dhe shkelën Kodin Zgjedhor

Të dhënat e monitorimit të mediave audiovizive të analizuara nga BIRN, tregojnë se gjatë dy javëve të para të fushatës zgjedhore, televizionet shkelën balancën...

Frika për trazira pas zgjedhjeve të 3 nëntorit në SHBA, studentët...

Studentët në Universitetin George Washington në kryeqytetin amerikan thuhet se janë këshilluar të grumbullojnë mallra thelbësorë si ushqim dhe ilaçe me recetë përpara ditës...

Dimal/ Anëtarësia  voton të pestë kandidatët në  listën e PD-së

Anëtarësia e Partrisë Demokratike dega e Bashkisë 'Dimal' e njohur më parë me emrin 'Ura Vajgurore', ka  votuar të plotë listën me kandidatët për...
WhatsApp DENONCO