E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Vogelushi

Etiketim: vogelushi

Të sfilitur në palcë, fotoja e vogëlushit tregon gjithçka nga kaosi...

4 ditët e pritjes së qytetarëve shqiptarë në Kakavijë për të shkuar drejt Greqisë, i ka sfilitur deri në palcë. Situatë kaotike, e orë...

Humb jetën në Itali vogëlushi shqiptar

Një i mitur shqiptar ka humbur jetën në një spital në Bolzano, Itali. Vogëlushi M. Uruçi, 4 vjeç, kishte rënë në pishinë para 4...

FOTO/ Ceremonia në nderim të vogëlushit shqiptar, përloten edhe zviceranët…

Gjatë gjithë kohës, pjesë e marshimit kanë qenë edhe përfaqësuesit më të lartë të ekzekutivit të qytetit, Elisabeth Ackermann dhe Baschi Dürr. Një kortezh i...
WhatsApp DENONCO