E martë, Janar 19, 2021
Etiketimet Video

Etiketim: video

Presidenca paralajmëroi kallëzimin, Gjata flet për përmbajtjen e videos…

Mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, juristi Çlirim Gjata ka aluduar se çfarë mund të ketë në përmbajtjen e...

Aksident në Elbasan, përplasen dy automjete (VIDEO)

Një tjetër aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan, pas atij të Bërzhitës ku humbën jetën dy 17-vjeçarje. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë...

Video-propaganda/ Ambasada e SHBA, asnjë vendim ndalim-hyrjeje për “gruan e Bilalit”

Nga Boldnews.al Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Amerikë ka publikuar një video-propagandistike të radhës, në të cilën përmend vendimet e Sekretarit Amerikan të Shtetit...

VIDEO/ Letra e hapur e Ramës , ja nga është frymëzuar...

Kryeministri Edi Rama iu drejtua me një letër të hapur kreut të PD-së, Lulzim Basha, ku e ftonte për dialog pa kushte. Ndër të tjera,...

Ermali dhe Ami, duke u përkëdhelur/ Video për të mos u...

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi, ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ai mori urime të shumta , nga kolegët  e tij, por më i...

Rama publikon videon, qytetarët shpërthejnë në komente kundra tij

Si çdo ditë, kryeministri Edi Rama ka vijuar me publikimin e rubrikës “Mirëmëngjesi” në Facebook. Ditën e sotme e ka nisur me futjen në...

VIDEO mallëngjyese e Elisës/ Harron të dënojë krimin, por s’kursen akuzat...

Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ka shpërndarë një video-mesazh, pas takimit që ka pasur me gjyshin e vajzës së mitur...
WhatsApp DENONCO