E hënë, Qershor 21, 2021
Etiketimet Vetting boldnew shsot domain

Etiketim: vetting boldnew shsot domain

Vetting/ ‘Vendime kontradiktore’, ONM kërkon apelimin e Marinela Osmanit

Nga BIRN Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit e quajti kontradiktor vendimin e KPK-së për konfirmimin në detyrë të gjyqtares Marinela Osmani dhe i kërkoi komisionerëve publikë...

KPA rrëzoi pretendimet e bashkëshortes së Denar Bibës për “boshllëk ligjor”

Nga Edmond Hoxhaj/ BIRN Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA i ka rrëzuar si të pabazuar pretendimet e ish-këshilltares ligjore pranë Gjykatës së Lartë, Elona...
WhatsApp DENONCO