E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Nuk votuan Lali Erin, Bashkia e Tiranës i përjashton nga procesi...

Belind Këlliçi, kryetar i FRPD, denoncoi sot rastin e një familjeje, e cila u përjashtua nga rindërtimi se nuk ka votuar për Erion Veliajn...

A mund të bëjë moral Erjon Veliaj?

Nga Boldnews.al Erjon Veliaj ka marrë flamurin si drejtues politik i Partisë Socialiste në Tiranë, ndërsa formalisht në krah të tij qëndrojnë Ervin Bushati dhe...

Denoncimi/ Veliaj i hapi portat e Tiranës dhe futi `Ndraghetan dhe...

Drejtuesi Politik i PD në disa zona të Tiranës, njëkohësisht edhe kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka hedhur akuza të...

VIDEO/ Veliaj nxjerr administratën në rrugë për sondazhe: A ju pelqen...

Erion Veliaj, Kryebashkiak i Tiranës, duket se ka angazhuar administratën e bashkisë, për të bërë sondazhe në rrugët e qytetit, lidhur me vlerësimin që...

VIDEO/ Berisha: Ja si Rama e Veliaj lejuan ´Ndragheta-n të investojë...

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale një video, që sipas tij, tregon të vertetën e hidhur të investimeve...

Çfarë pafytyrësie, këta duan të vjedhin dhe 4 vite

Nga Belind Këlliçi Erion Veliaj dhe Elisa Spiropali kanë pësuar transformime që as kirurgjia plastike nuk i mundëson!!! Shikoni fotot e parapushtetit. Nuk dallon dot a janë...

SPAK nis hetimet mbi Ndragheta/ Kalaja: Priten të tjera përgjime që...

Gazetari Aulon Kalaj gjatë një interviste të dhënë për Fax News foli mbi nisjen e hetimeve të përgjimeve mbi dosjen Ndrangheta dhe e ka...

Dritëhijet e “Tirana DC”, si u formua për të ndërtuar dhe...

Themelimi i shoqërisë “Tirana DC”, e kundërshtuar që në nisje nga juristët dhe shoqëria civile është kthyer prej javësh në një çështje nën verifikim...

“I janë qepur Tiranës se duan të pasurohen”, Tupja: Veliaj, një...

I ftuar në studion e SYRI TV, profesori Edmond Tupja, ka folur rreth ndërtimeve të kullave pa kriter në Tiranë dhe dëmtimit të ndërtesave...

“Mashtrimet e Ramës dhe Veliajt”/ Këlliçi denoncon farsën me ‘100 fshatrat...

Kreu i Forumit Rinor të PD-së, Belind Këlliçi ka denoncuar farsën me projektin ‘100 fshatrat turistike’ të iniciuar nga Edi Rama. Këlliçi ka denoncuar realitetin...

Hajdari: Veliaj përdor pushtetin për të betonizuar Tiranën

Deputetja Rudina Hajdari akuzon kryebashkiakun Erion Veliaj se po përdor pushtetin e tij për të betonizuar Tiranën. E ftuar në emisionin EXPULS, Hajdari thotë se...

“Erion Veliaj jep dorëheqjen”, thirrja e komedianit të njohur

Komediani i njohur, Julian Deda, i ka drejtuar një thirrje publike Kryebashkiakut Erion Veliaj që të largohet nga ky post, pas publikimit të përgjimeve...

Po për Ardit Gjoklajn do e mbjellë një pemë ulliri, Erion...

Nga Boldnews.al Erion Veliaj, Kryebashkiaku i Tiranës, u shfaq sot në krah të familjarëve të Klodian Rashës, ndërsa mbolli një pemë ulliri . Me atë shprehjen...
WhatsApp DENONCO