E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Uron

Etiketim: uron

Basha uron besimtarët muslimanë për festën e Kurban Bajramit: S’ka sprovë...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, uron të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Teksa thotë se ky Kurban Bajram e gjen vendin...

Kukësi tregohet rival i denjë dhe jashtë fushe, uron Tiranën për...

Kukësi ishte skuadra që rivalizoi më së shumti Tiranën këtë sezon një betejë që gjithsesi e humbën në fund. Verilindorët u dorëzuan në garën për...

E djathta fiton zgjedhjet në Kroaci, Basha uron kryeministrin Plekovic

Kryetari i Partisë Demokraike, Lulzim Basha ka përshëndetur fitoren e zgjedhjeve parlamentare në Kroaci nga partia e djathtë HDZ, drejtuar nga kryeministri aktual Andrej...

Taulant Xhaka feston sot ditëlindjen, UEFA e uron në këtë mënyrë

Taulant Xhaka feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, teksa të shumta janë urimet në drejtim të tij. Një urim të veçantë mesfushori...

Florentino Perez uron CR7-n për ditëlindje: “Urime lojtarit më të mirë...

Siç është bërë e ditur tashmë, Cristiano Ronaldo feston ditën e sotme 35-vjetorin e lindjes. Ndër mesazhet e shumta uruese ndër më të veçantat është...

Të Fundit