E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Unai emery

Etiketim: unai emery

Unai Emery zbulon prapaskenat e kapitenit: Granit Xhaka, një lider natyral

Unai Emery kërkoi nga lojtarët e tij, që të votonin për kapitenin e Arsenalit, pas largimeve verore të Laurent Koscielny dhe Petr Cech. Triumfoi...

Arsenal në krizë, humbet ndaj Brighton

Pas largimit të Unai Emery, situata nuk ka ndryshuar tek Arsenali, që ka humbur në ndeshjen e mbrëmshme  në shtëpi 1-2 përballë Brighton. Kjo ishte...
WhatsApp DENONCO