E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Trajneri

Etiketim: trajneri

Video/ Ndodh në Estoni, trajneri zëvendëson lojtarin në sekondën e 13-të...

Në ndeshjen e kampionatit elitar mes Nome Kalju dhe Levadia Talin, është regjistruar zëvendësimi më i shpejtë i bërë ndonjëherë në historinë e futbollit. Trajneri...

Video/ Setien drejt shkarkimit, trajneri i ri i Barcelonës mbërrin në...

Mediat në Spanjë raportojnë se Quique Setien është shkarkuar nga skuadra e Barcelonës ndërsa zyrtarizimi nuk do të vonojë. Gjithashtu pas largimit të trajnerit te...

ZYRTARE/ Partizani shkarkon Sormanin nga drejtimi i ekipit

Adolfo Sormani nga sot nuk është më trajner i skuadrës së Partizanit. Strategu italian nuk ishte në derbin e fundit ndaj Tiranës, ndaj dhe...

Valencia në krizë, largohen trajneri dhe drejtori sportiv!

Valencia nuk po kalon një moment të mirë dhe kjo duket te rezultatet dhe ambienti që e karakterizon skuadrën kohët e fundit. Pas rezultateve të...

Trajneri i Flamurtarit, Troisi: “Superliga duhet të kishte përfunduar”

Për trajnerin brazilian të Flamurtarit, Marcelo Troisi, ky kampionat duhet të kishte mbaruar. Sipas tij, është shumë e vështirë në këtë situatë të bësh...

Ndërron jetë ish-trajneri legjendar i Francës

Michel Hidalgo, trajneri i ekipit të madh të Francës që fitoi Kampionatin Evropian 1984, ka vdekur në moshën 87 vjeçare, - ka bërë të...

Futbolli meksikan në zi, ndërron jetë trajneri legjendar

Trajneri Ignacio Trelles Campos, i cili e udhëhoqi ekipin kombëtar të Meksikës në tri Kupa të Botës, ka vdekur në moshën 103-vjeçare. Në popull i...

Trajneri gjerman këshillon Bayernin: Blijeni Rashicën

Trajneri dhe ish-futbollisti gjerman, Dietmar Hamann, e ka këshilluar Bayern Munichun ta transferojë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, pasi që është opsion shumë më...

Jurgen Klopp heziton të festojë golat, tregon arsyen pse

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, tregon se shkaku që nuk feston më golat është sistemi VAR. Ditën e djeshme, Liverpool-it iu mohua një gol i...

Video/ Mbappe zëvendësohet dhe injoron totalisht trajnerin

Paris Saint-Germain arritën të fitojnë me përmbysje 1-3 në transfertë ndaj Montpellierit. Kylian Mbappe u zëvendësua në minutën e 90-të , ku më parë kishte...

Sarri: Ishim superiorë, kartoni i kuq prishi gjithçka

Juventusi pësoi humbjen e parë të sezonit në të gjitha kompeticionet , duke u mundur nga Lacio 3-1, në një ndeshje ku arbitri ishte...

FOTO/ Tronditet bota e sportit, rrezikon jetën …

Trajneri i Përfaqësueses së Argjentinës, Lionel Scaloni është transportuar me urgjencë për në spital, pasi është aksidentuar nga një makinë. Sipas mediave në Argjentinë, trajneri...
WhatsApp DENONCO