E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Tomori

Etiketim: tomori

Tomori: Jam përshtatur shpejt te Milani, besojmë tek titulli!

Mbrojtësi i Milanit, Fikayo Tomori, është përshtatur menjëherë tekuqezinjtë. Anglezi debutoi në derbin kundër Interit, ku zëvendësoi Simon Kjaer. 23-vjeçari zhvilloi një paraqitje shumë...

Fact-checkingu i incineratorit

Nga Klodian Tomorri Lulezim Basha ka akuzuar publikisht qeverinë se do t’i japë 430 milionë euro koncesionit të incineratorit në Tiranë. Kjo akuzë iu nënshtrua...

Kategoria e Parë/ Besëlidhja shkatërron Partizanin B, Tomori “poker” Elbasanit. Rezultatet...

U luajtën ditën e sotme 5 sfida të vlefshme për Grupin A dhe Grupin B të Kategorisë së Parë. Surprizat nuk munguan teksa Besëlidhja...

Kategoria e Dytë/ Mbyllet sezoni i rregullt, ngjiten Tomori dhe Vora

Sot u mbyll sezoni i rregullt 2019-2020 në Kategorinë e Dytë. Në Grupin A, Gramshi, Ada, Vllaznia B dhe Mirdita fituan ndeshjet respektive në javën...

Video/ Diego Costa bën dedikimin prekës për futbollisten e cila mundi...

Diego Costa arriti të shënonte në barazimin 1-1 të Atletico Madrid ndaj Bilbaos gjatë ditës së sotme. Golin sulmuesi braziliano-spanjoll, ia dedikoi futbollistes Virginia Torrecilla...
WhatsApp DENONCO