E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Tenderi

Etiketim: tenderi

Ministri i shkathët i Ramës/ Njoftoi tenderin me datën 3, shpall...

Ministria e Bujqësisë e drejtuar nga Bled Çuçi, në datën 3 shkurt njoftonte mbi zhvillimin e një tenderi për larjen e automjeteve që ka...

Edi Rama përdor “De Mare” si pompë për të fryrë financat...

Nga BoldNews.al Një seri vendimesh që mbajnë firmën e kryeministrit Edi Rama kanë shërbyer si fije për të krijuar një qark të shkurtër mes kompanisë...

Skandali/ Fituesi i tenderit 15 milion euro në Porto Romano u...

Nga BoldNews.al Agjencia Kombëtare e Ujësjellës-Kanalizime ka shpallur fitues të tenderit 15 milionë euro për mbylljen e land-fillit të Porto-Romanos bashkimin e operatorëve ndërmjet kompanisë...

Kohë tërmeti/ Dyshime mbi tenderin 1.6 milionë USD për lavanderi në...

Nga Boldnews.al Në një kohë kur pjesa më e madhe e institucioneve shtetërore po anulojnë tenderat “jo-urgjentë” për shkak të dëmeve nga tërmeti i 26...

Tenderi i Unazës së Re/ “Bajrami N”, kompania “lokale” që ka...

Nga Boldnews.al Kompania “Bajrami N” është një prej dy fituesve, së bashku me “Salillari”, të tenderit për ndërtimin e “Lotit I” të segmentit (Pallati me...

20 milionë lekë për riparimin e stolave/ Veliaj tender pa garë,...

Riparimi i koshave dhe i stolave në bashkinë e Tiranës për 3 muajt në vijim do të kushtojë 19,8 milionë lekë. Përmes një tenderi pa...

Koncesioni i fushave të naftës, Gjiknuri favorizoi kompaninë e lidhur me...

Më 9 maj, ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës Damian Gjiknuri urdhëroi ngritjen e një grupi negociator për lidhjen e marrëveshjeve hidrokarbure për vendburimet Cakran-Mollaj,...
WhatsApp DENONCO