E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Tenderi

Etiketim: tenderi

Tenderi i Unazës së Re/ Nuk mjaftuan 20 milionë euro, Veliaj...

Nga BoldNews.al Kush ka menduar se fatura 20 miliardë lekë për rehabilitimin e aksit rrugor “Pallati me Shigjeta-Rreth rrotullimi “Shqiponja” ishte jashtëzakonisht e fryrë, nuk...

Tirana pa ujë, Ujësjellësi i “Lalit” tender 100 mln lekë për...

Në një kohë kur shumë familje në kryeqytet kanë probleme me furnizimin me ujë të pijshëm, Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë planifikon të shpenzojë...

Qytetarët në çadra, Bashkia e Durrësit shpenzon 80 milionë lekë për...

Bashkia e Durrësit e drejtuar nga Emiriana Sako planifikon të shpenzojë 80 milionë lekë (të vjetra) për blerje lulesh dhe pemësh dekorative. Sipas dokumenteve zyrtare,...

Kamikazi 30 milion euro i Portit të Durrësit

Nga Klodian Tomorri Dy dite me pare, Autoriteti Portual i Durresit hapi nje tender 3.7 miliarde leke ose 30 milione euro per te dhene menaxhimin...

Urat në Shqipëri/ Si do ndërhyhet te akset kombëtare në 7...

Urat në gjithë akset kombëtare të Shqipërisë në 7 vitet e ardhshme pritet t’i nënshtrohen ndërhyrjeve për rritjen e sigurisë. Para ndërhyrjeve për rikonstruksion...

Rindërtimi/ Tenderi 150 mln dollarë, projekti do zbatohet nga FSHZH

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka hapur tenderin për rindërtimin e godinave të dëmtuara nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Vlera totale është rreth 150...

Dokumentet/ Balluku i jep “Gjikuria-s” 4.5 mld lekë për ujërat e...

Firma “GJIKURIA” shpk është një ndër më të preferuarat e Qeverisë Rama. Janë të panumërta tenderat që kjo kompani e drejtuar nga Florenc dhe...

Skandali/ Bashkia e Krujës shpall fituesin e tenderit para se të...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në Bashkinë Krujë, e cila ka shpallur fituesin e një tenderi para se të hapen...

Tenderi 3.5 mln euro/ “Farma Net” i shet qeverise 8 mijë...

Nga Boldenws.al Një dokument i Ministrisë së Shëndetësisë provon se Qeveria Shqiptare nënshkroi një kontratë 3.5 milionë euro për furnizim me pajisje mbrojtëse nga COVID-19...

Tenderi i paracaktuar/ Zbulohen lidhjet e ministres Manastirliu me “ilaçin e...

Nga Boldnews.al Një tender i fituar nga “Farma Net Albania” në vitin 2018 mund të shërbej më së miri për të kuptuar se si ajo...

Paloka-Xhaçkës: Lere propogandën, jep shpjegime për tenderin 1.5 mln euro të...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar ndaj deklaratës së ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, e cila i konsideron akuzat e opozitës për tenderin...

Tenderi me vlerë 1.5 mln euro, PD e kallzoi në SPAK/...

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka reaguar pas padisë që PD ka depozituar në SPAK kundër saj lidhur me tenderat e zhvilluara në kohën...

Dokumentat/ Tenderi, lavdëroi “Lali Erin”, fitoi 120 milionë lekë pa garë

Nga Boldnews.al Nuk përbën më asnjë çudi që kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, “i shpërblen” mirë financiarisht ata që mbrojnë publikisht “punët e...
WhatsApp DENONCO