E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Tender

Etiketim: tender

Tendera luksi në kohë Covidi, Manastirliu shpenzon 30 mijë euro për...

Nga Boldnews.al Ministria e Shëndetësisë është kthyer në “lavatriçen” më të mëdha të parave publike. Nëse këto para’ do të shkonin për shërbime ndaj qytetarëve,...

UKT 20 mln euro tender për shtesën e Bovillës dhe depon...

Ujësjellësi i Tiranës do të vijojë me shtesën impiantit të Bovillës dhe një tjetër projekt në Daias për të cilat ka në dispozicion pak...

Anulohet koncesioni Milot-Fier, kompania nuk plotësonte kriteret

Qeveria anulon koncesionin për ndërtimin e autostradës Milot-Fier. Vendimi është publikuar nga Agjencia e Prokurimeve Publike ku përcaktohet se shkak për këtë vendim janë...

Bashkia e Durrësit bën “pis” tenderin 150 mijë euro për materiale...

Nga Boldnews.al Komisioni i Prokurimit Publik (KPP) ka arritur në përfundimin se Bashkia e Durrësit ka skualifikuar një kompani në kundërshtim me ligjin dhe ka...

Situata nga Covid rëndohet/ Ministria e Drejtësisë tender për karrige rrotulluese...

Ministria e Drejtësisë ka hapur një tender, nga i cili do të blihen 16 karrike rrotulluese për "rangun drejtues". Ftesa për ofertë është bërë...

Dezinfektimi anti-Covid, “Lali Eri”, dhjetra milionë pa garë për “Pastrime Silvio”

Nga Boldnews.al Pandemia Covid-19 u shoqërua me një rritje të menjëhershme të nevojës për pastrimin dhe dezinfektimin e ambjenteve publike dhe institucionave shtetërore. Miliarda lekë nga...

ISHP hap tenderin, 138240 kite për Covid-19 me vlerë 1.3 mln...

Instituti i Shëndetit Publik do të blejë 138,240 kite për kryerjen e testimeve të Covid-19. Fondi për prokurimin e kiteve për testet Covid-19, tamponë...

KPP zbulon shkelje në tenderin 600 mln lekë të Laert Duraj...

Nga BoldNews.al Rivaliteti mes dy kompanive të pajisjeve teknologjike për një tender me fond 600 milionë lekë (të vjetra) për tonera boje për Posta Shqiptare...

Rindërtimi/ “Dorëzohen” turqit, i “dhurojnë” Safet Gjicit tenderin 20 miliardë lekë

Nga BoldNews.al Tre kompani turke, të cilat u shpallën fituese të tenderit 20 miliardë lekë (të vjetra) për rindërtimin e banesave individuale të dëmtuara nga...

OST e Drenovës, tender 6.5. mln euro me “flamur të kuq”...

Nga BoldNews.al Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) ka shpallur fitues bashkimin e operatorëve “Shansi Invest” dhe “La-Or” në tenderin me vlerë rreth 6.5 milionë...

Çudia 2/ Pas “Mos u nxeh”, vartësit e Majkos, tender për...

Nga BoldNews.al Në një kohë kur teknologjia e përcjellë informacionin në kohë reale tek njerëzit, shumë kompani private shpenzojnë para nga portofoli i tyre financiar...

Pandemia e COVID-19/ Bashkia Tropojë akuzohet se mbajti tender fiktiv për...

Të izoluar pas shpërthimit të pandemisë së COVID-19, qindra familje në varfëri ekstreme apo me probleme ekonomike në Tropojë u vunë në vështirësi dhe...

Manovër e shëmtuar! Lali Eri zvogëlon bonusin për bebet e porsalindura...

Nga BoldNews.al Erion Veliaj ka vendosur të zvogëlojë me të paktën 20 përqind vlerën e bonusit që përfitojnë bebet e porsa-lindura në territorin e Bashkisë...
WhatsApp DENONCO