E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Tender

Etiketim: tender

Çmenduria e Ergys Verdhos/ Për 1 muaj shpërblen me 15 mln...

Nga Boldnews.al Rruga e re Kardhiq-Delvinë po shndërrohet në një minierë ari për firmat firuese dhe drejtuesit e Autoritetit Shtetëror të Rrugëve. Brenda muajit, drejtori...

Investigimet shqetësojnë Laertin e Postës, tender 20 mijë euro për të...

Nga Boldnews.al Drejtori i pezulluar i Postës Shqiptare, Laert Durat, i ka "kërkuar" vartësve që të monitorojnë mediat. Investigimet e njëpasnjëshme që faktuan abuzimet në...

“Çmendet” Brataj, 1 miliardë lekë për 1000 uniforma për Urgjencën Mjekësore

Nga Boldnews.al Skënder Brataj, një nga drejtorët që ka marrë shumë kompetenca gjatë pandemisë, vijon të shpenzojë me "thasë" para' publike. Në vitin 2018, Partia...

Tender 4 mln euro për pajisjet mjekësore/ Fitues i paracaktuar? Vizita...

Nga Boldnews.al Një tender i shpallur nga Ministria e Shëndetësisë pasditen e kësaj të Hëne, me vlerë rreth 4 milionë euro dhe me objekt “Mirëmbajtjen...

“Ujë i pijshëm në Tiranë!”, Lali Eri bën tender 20 mijë...

Nga Boldnews.al Një nga premtimet e hershmë të politikanëve në Shqipëri ka qenë "24 orë ujë të pijshëm". Partia Socialiste, megjithëse po bën plot 8...

Oferta më e lartë/ Karathano i “Laboratorëve”, i pari në tenderin...

Nga Boldnews.al Kompania “Pegasus”, e cila zotëron pjesën më të madhe të koncensionit të Laboratorëve Mjekësorë, është renditur e para në një tender rreth 550...

Benet Beci i jep Salillarit 5 mln euro 7 javë para...

Nga Boldnews.al Benet Beci është orvatur prej vitesh sa majtas dhe djathtas, duke drejtuar institucione me të dyja forcat e mëdha politike. Dy institucione "me...

Skandal/ Tenderi 25 mln USD, Benet Beci i KESH kërkon agronom...

Nga Boldnews.al Një tender i shpallur pak javë më parë nga Korporata Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) për rikonstruksionin e rrugës në hidrocentralin e Komanit, po karakterizohet...

“Tarracat e Gjelbra”/Dyshimet, ku shkuan 500 mln lekët e tenderit të...

Nga Boldnews.al Një njoftim promocional i “Tirana Bank” për sponsorizimin e projektit “Tarracat e Gjelbra” të Erion Veliajt, ngre pikëpyetje të forta mbi destinancionin final...

KQZ i beson firmës greke listat dhe posterat për zgjedhjet e...

Nga Boldnews.al Një firmë grekë do të afishojë listat e zgjedhësve dhe posterat informues për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Po nëse do të...

“Punë të ngjashme”, si u favorizua ALEAT në tenderin 1.5 milionë...

Nga Boldnews.al Kompania koncesionare ALEAT, e cila ka të drejtën e prodhimit të dokumenteve biometrikë në Shqipëri për një periudhë 15-vjeçare, krahas miliona eurove që...

Tenderi 5 mln USD për testet anti-Covid/ Dyshimet, a është “Evita”...

Nga Boldnews.al Komisioni i Prokurimeve Publike nuk i ka dhënë zgjidhje dyshimeve për fitues të paracaktuar në një tender të hapur së fundmi nga Ministria...

“Bëmat” e drejtorit të eksperimentit: Fitues në tender firma që ofroi...

Nga Boldnews.al Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve në Sarandë, Sheme Lula, i cili para pak vitesh bëri një eksperiment social në qytetin bregdetar, duke i lënë...
WhatsApp DENONCO