E shtunë, Korrik 24, 2021
Etiketimet Tender

Etiketim: tender

BoldNews denoncoi skandalin, Veliaj anulon tenderin

Pak ditë më parë, BoldNews ka kryer një investigim ku zbuloi se Erion Veliaj, ka vendosur të anulojë tenderin me vlerë 25 milionë lekë...

Biblioteka e Kombinatit/ “Lali Eri” anulon tenderin “mashtrues” 25 milionë lekë

Nga BoldNews.al Bashkia e Tiranës ka vendosur të anulojë tenderin me vlerë 25 milionë lekë (të vjetra) për mobilimin e Bibliotekës së Kombinatit, pak ditë...

Ministria e Brendshme, 1.3 mln euro tendera kompanive të lidhura me...

Nga BoldNews.al Kompanitë “Dajti Park 2007”, “Nelsa” dhe “4 S”, të lidhura drejtëpërdrejtë me tre të dënuar për korrupsion në tendera publikë në vitin 2018,...

PD: Lidhje me mafien, të hetohen 52 tenderat e Eco Tiranës...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, kërkon që hetimi për lidhjen me mafian italiane të kryebashkiakut Veliaj dhe kompanisë Eco Tirana, të përfshijë edhe...

Bushi i Krujës i jep tenderin e pastrimit kompanisë së dy...

Nga BoldNews.al Bashkia e Krujës, e drejtuar nga Artur Bushi, ka shpallur, së fundmi, fitues të tenderit për pastrimin e qytetit të Fushë-Krujës, kompaninë “Rinia...

20 mln euro në 18 muaj/ “Shansi” i biznesmenit Cinga me...

Nga BoldNews.al Katër nga pesë tendera mbi fond limit mbi 1milion euro, të zhvilluar nga Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) prej Janarit 2019, kohë...

Qeveria njofton nisjen e tenderit për Tunelin e Llogarasë

Qeveria njoftoi sot hapjen e garës ndërkombëtare për hartimin e projektin inxhinierik të Tunelit të Llogarasë, Projekti i ndërtimit të Tunelit të Llogarasë do të...

QSUT anulon tenderin 7 mln euro për pajisjet mjekësore. Gati “skenari”...

Nga BoldNews.al Qendra Spitalore Universitare Tiranë (QSUT), siç pritej, anuloi tenderin për mirëmbajtjen e pajisjeve mjekësore, duke forcuar dyshimet se gjithçka është pjesë e një...

Çmenduri? Veliaj zgjedh një dyqan tatuazhesh për mbrojtjen anti-Covid të fëmijëve...

Nga BoldNews.al Bashkia e Tiranës, e drejtuar nga Erion Veliaj, i ka dhënë një dyqani tatuazhesh tenderin pa garë për dezinfektimin e kopshteve dhe çerdheve...

Agim Kajmaku në arrati, Erion Veliaj “e ndihmon” me një tender...

Nga BoldNews.al Ish-kryetari i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku, prej shumë muajsh në kërkim policor për "falsifikim", natyrisht, ka nevojë për mbështetje financiare që të jetojë...

Qeveria nuk harron “oligarkët”. Manastirliu, 1 mln USD tender pa garë...

Nga BoldNews.al Qeveria shqiptare ka deklaruar publikisht se ka vendosur pezullimin e kontratave koncensionare në Shëndetësi për shkak të Covid-19. Por, ajo është kujdesur që...

Tenderat “Covid”/ SPAK, hetim për “Farma Net Albania”. Dyshime për abuzim...

Nga BoldNews.al Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi mbrëmjen e së Hënës se Prokuroria Speciale-SPAK, ka nisur hetimet për tenderin "sekret" 3.5 milionë euro, të...

Monopoli i oksigjenit në spitale, Manastirliu jep 5 milion euro tender...

Nga BoldNews.al Tenderat e Ministrisë së Shëndetësisë kanë zbuluar një situatë tërësisht monopol në tregun e oksigjenit për qëllime mjekësore. Së fundmi, Ministria e Shëndetësisë, e...
WhatsApp DENONCO