E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Teatri i kukullave

Etiketim: teatri i kukullave

Shembet edhe Teatri i Kukullave? “Pakti” Veliaj-Margariti për ta zhvendosur te...

Nga Boldnews.alDyshja e zyrtarëve që shkatërroi Teatrin Kombëtar vijon me vendimet skandaloze. Kësaj herë, Erion Veliaj dhe Elva Margariti i kanë vënë syrin Teatrit...

Të Fundit