E mërkurë, Tetor 28, 2020
Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Kryemadhi: Po u shpërndamë si zogjtë e korbit na marrin për...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka vijuar ditën e sotme takime në Kombinat me banorët e prekur nga tërmeti. “Po u përçamë si zogjtë e...

Rama vizitë surprizë në Athinë, zbardhet agjenda e takimeve

Kryeministri Edi Rama do të vizitojë Athinën, në cilësinë e kryetarit të OSBE-së, në datën 15 dhe 16 shtator. Mediat greke, i referohen një njoftmi...

Zgjedhorja/ “S´ka tym të bardhë”, por ambasadorët janë optimistë. Prapaskenat

Këshilli Politik gjatë ditës së sotme u zhvendos nga Pallati i Kongreseve ku deri më tani ka zhvilluar mbledhjet në rezidencën e Ammbasadës së...

Tre ambasadorët në zyrën e Bashës, takimi “hermetik” 1 orësh për...

Tre ambasadorë, Yuri Kim (SHBA), Luigi Soreca (BE) dhe Duncan Norman (Britania e Madhe) kanë bashkëbiseduar për rreth 1 orë me kreun demokrat, Lulzim...

FOTO/ Basha vijon takimet me bizneset: Po vuani nga Ramavirusi, është...

Kreu demokrat Lulzim Basha ka vijuar takimet me qytetarë dhe biznese, në kuadrin e një turi të nisur pak ditë më parë, lidhur me...

Yuri Kim, shumë takime asnjë deklaratë/ Çfarë po ndodh në politikën...

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka zhvilluar një seri takimesh ditën e sotme, por ka shmangur komentet për mediat. Takimet duket se kanë pasur...

Danimarka hap kufijtë për ata që kanë partner danez

Danimarka do të hapë kufijtë për të gjithë ata që koronavirusi i ka ndarë nga partneri, por që t’i lejohet hyrja në këtë vend,...

FOTO/ Po Taulant Balla e ka shkelur rregullin e karantinës, a...

Policia brenda pak orësh gjobiti dy herë rrjesht kreun demokrat, Lulzim Basha, dhe disa zyrtarë të tjerë të PD-së, me pretendimin e shkeljes së...

Takimet rutinë për viza/ Ambasada e SHBA: Janë pezulluar, ja çfarë...

Ambasada amerikane në Tiranë njoftoi se ka anuluar të gjitha takimet rutinë për viza. Sqarimi erdhi pasi Presidenti Donald Trump nënshkroi të mërkurën një...

E vetëkarantinuar, ambasadorja Kim nis takimet virtuale nga Shkodra/ Ja foto...

Ambasadaorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, e cila po respekton rregullat e vetëkarantinimit në situatën e pandemisë botërore të Covid-19, ka zgjedhur një mënyrë...

Zonja Kim, dëgjo zotin Jaço, pastaj tako zotin Rama…

Nga Boldnews.al Presidenti i Dhomës Amerikane të Tregtisë Enio Jaço e ka konsideruar korrupsionin në Shqipëri si tejet shqetësues për biznesin. Duke iu referuar anketave...

Kush po tallet me Lulzim Bashën?

Nga Boldnews.al Pak kohë më parë media njoftoi mbi krijimin e një zyre jashtë selisë së Partisë Demokratike, e cila do të kujdesej për imazhin...

Nga ekspertët e ODIHR, te takimet Kim-Kryemadhi dhe Meta me “Venecian”/...

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka nisur një takim me Kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, në selinë e kësaj force politike. Takimi është në...
WhatsApp DENONCO