E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Subjekte

Etiketim: subjekte

Kujdes! Edhe subjektet dhe OJF-të me status pasiv duhet të deklarojnë...

Brenda datës 31 mars, subjektet tregtare (personat juridikë) dhe OJF-të duhet të bëjnë regjistrimin e pronarit/ët përfitues në Regjistrin e Pronarëve Përfitues (RPP). Por, detyrimin...

Shkelën masat anti-Covid, gjobiten me nga 1 mln lekë dy subjekte

Dy subjekte në Korçë janë gjobitur me masën administrative 1.000.000 lekë, për shkak se shkelën protokollin e sigurisë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Njëri...

Nuk respektuan masat anti-Covid, gjobiten me 1 milion lekë 4 subjekte

Katër subjekte në Qarkun e Durrësit janë gjobitur për mos respektimin e masave anti-Covid. Pas kontrolleve, policia gjatë 24 orëve të fundit, ka evidentuar dhe...

Koronavirusi, pezullohet aktiviteti në 24 subjekte/ Nuk kishin masa sigurie

Inspektoriati Shtetëror i Punës dhe Shërbimeve Shoqërore po zhvillon kontrolle në terren, në zbatim të masave parandaluese për përhapjen e infeksionit të shkaktuar nga...

Paralajmërimi i Tatimeve/ Kujdes, mos kryeni veprime me këto subjekte …

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve  njoftoi tatimpaguesit se çdo ditë publikohet në faqen e saj zyrtare lista e përditësuar e subjekteve pasive, si dhe...
WhatsApp DENONCO