E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Stuhia permbytje gjermani boldnews host domain

Etiketim: stuhia permbytje gjermani boldnews host domain

‘Mos qaj, do vdesim bashkë’/ Gruaja në Gjermani tregon orët e...

Përmbytjet masive në Gjermani kanë shkaktuar dhjetra të vdekur dhe kanë shkatërruar banesa e dyqane. Një grua, shtëpia e së cilës u godit nga vërshimet...
WhatsApp DENONCO