E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Sportweek

Etiketim: sportweek

Ibrahimoviç “godet” përsëri: E vështirë të gjesh futbollist si unë, vallëzoj...

Zlatan Ibrahimovic ngacmon shpesh dhe deklaratat e tij bëhen virale menjëherë. Së fundmi, sulmuesi suedez, ka dhënë një intervistë për “Sportweek” dhe një nga...
WhatsApp DENONCO