E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Situata

Etiketim: situata

Situata e pandemisë, Çekani e Dasho japin alarmin: Duhen masa urgjente,...

Mjekja shqiptare në Zvicër, Elona Çekani, në emisionin Tempora u shpreh se situata pandemike në Shqipëri është shumë e rëndë. Çekani tha se shifrat e...

A do të ketë shtim të masave kufizuese? Ja çfarë thotë...

Skënder Brataj, kreu i Urgjencës Kombëtare, tha sot se aktualisht jemi në gjendjen plate të pandemisë së Covid-19. Sipas tij, prej 3 ditësh kemi...

Banorët e alarmuar për gazrat helmues në Korçë, drejtori i AKMC-së...

Situata është pak e rënduar. Materiale të ndryshme të ish-fabrikës së tekstilit dhe të sallës së bojrave janë dekantuar dhe kanë lëshuar një tym,...

Covid-19/ Situata epidemiologjike në Itali po përkeqësohet

Situata epidemiologjike në Itali vijon të jetë shqetësuese. Për të tretën javë rresht në Itali raportohet një rritje graduale e rasteve me Covid, ndërsa gjendja...

Dr. Mezini: 90% e pacientëve te Covid2 në gjendje të rëndë

Pneumologu i njohur Arjan Mezini tha në studion e Open se në spitalin "Shefqet Ndroqi" nuk ka më vende të lira dhe nuk mund...

Ngrica në rrugë, ARRSH: Ja akset rrugore problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen e krijuar si pasojë e reshjeve të bores dhe ngricave të ditëve të fundit. Në...

Show i ‘Rilindjes’/ Rama tregon pse ministrja Balluku hipi mbi borëpastruese

Qeveria vazhdon me show-n e zakonshëm. Kreu i qeverisë Edi Rama u është përgjigjur kritikave të qytetarëve dhe akuzave nga opozita për menaxhimin e...

95% e territorit të Shqipërisë e mbuluar nga dëbora

Situatë e vështirë në Shqipëri nga përkimi në kohë zhvillimesh jo të favorshme si moti i keq, përmbytjet në zonat veriore e verilindore e...

Mijëra ha tokë nën ujë, rrugë të pakalueshme dhe shtëpi të...

Vijon të jetë problematike situata nga përmbytjet në zonën e Shkodrës. Sipas të dhënave gjatë orëve të fundit, më e rëndë situata është në...

Situata e rënduar, policia apel drejtuesve të mjeteve: Vendosni zinxhirë, nuk...

Policia e Shtetit përmes një apeli drejtuar qytetarëve, që të kufizojnë lëvizjet e panevojshme, për shkak të situatës së krijuar për shkak të motit...

VIDEO/ Nisin reshjet e borës në Shkodër, rëndohet situata e përmbytjeve

Kanë nisur në mesditë reshjet e borës në Shkodër duke e rënduar edhe më gjendjen në zonat e përmbytura. Përveç problemeve me ujin, tani...

Situata në Shkodër/ 9 shtëpi të përmbytura në Dajç, 55 të...

Vijon të jetë shqetësuese situata nga reshjet e dendura të shiut të rëna gjatë ditëve të fundit në qarkun e Shkodrës. Bashkia në bazë të...

Jo vetëm lumenjtë, edhe liqeni vërshon në Shkodër/ FOTO

Bashkia e Shkodrës njoftoi sot në mëngjes se gjatë natës ka pasur rritje të nivelit të ujërave në territorin e Shkodrës. Kjo për shkak...
WhatsApp DENONCO