E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Showbiz boldnew shost domain

Etiketim: showbiz boldnew shost domain

Ndahet nga jeta ‘Zhos Profesionisti’, aktori shumë i dashur për shqiptarët...

Ka ndërruar jetë aktori i famshëm francez Jean-Paul Belmondo. Aktori i njohur gjerësisht për shqiptarët në rolin ‘Zhos Profesionisti’ ka ndërruar jetë ditën e sotme...

Habit gruaja me deklaratën e saj: Jam martuar me fantazmën e...

Kathleen Roberts është një grua që pretendon se është Marilyn Monroe e rimishëruar. Por jo vetëm kaq! Ajo beson se është martuar me fantazmën...

Modelja i ‘vjedh’ fustanin Kim Kardashian

Modelja, Lala Kent mori një inspirim stili nga Kim Kardashian, duke veshur të njëjtën fustan nga marka Jean Paul Gaultier. Kent e kishte zgjedhur këtë...

Shokon aktorja e famshme: Babai më përdhunoi kur isha 15-vjeçe, mamaja...

Rastet e abuzimit, dhunimit apo dhe vrasjes së grave sa vijnë edhe shtohen në Turqi. Në krah të organizatave të ndryshme për mbrojtjen e grave...

Çfarë ndodhi mes Stresit dhe Noizyt në Gjykatë? Flet për herë...

Pas një beteje të gjatë mes Noizy-t dhe Stresit si dy rivalë në muzikë, reperët vendosën të falnin njëri-tjetrin dhe t’i jepnin fund armiqësisë...

Përse u rikthye për Sarën dhe jo për Antonelën? Flet për...

Pas një rrugëtimi të gjatë dhe një marrëdhënie të ndërlikuar mes të dyve, Sara dhe Atdheu dolën çift nga “Për’Puthen” për tu njohur më...

Producenti i njohur amerikan s’i kursen elozhet për Anxhela Peristerin: Vokal...

Anxhela Peristeri performoi e dyta në natën e finales së “Eurovision 2021”. Ashtu sikurse edhe në performancat e kaluara, Peristeri shkëlqeu e nxori në...

‘Karma’ pushton skenën e ‘Eurovision’, Anxhela Peristeri performancë fantastike (Video)

“Karma” e Anxhela Peristerit ka arritur të ndezë edhe në këtë finale skenën e “Eurovision 2021”. Këngëtarja shqiptare bëri një performancë të jashtëzakonshme, duke merituar...

Xhelozi mes çiftit? Andi dhe Melisa ‘debatojnë’ në emision

Tema e sotme në rubrikën “Trotuar”, të emisionit “E Diell”, në tch ishte në lidhje më vërtetësinë e çifteve. Të pyetur sa të vërtet janë...

Melisa dhe Andi, puthje ‘të zjarrtë’ në mes të emisionit

Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi janë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. Në studio nuk kanë munguar as përplasjet me Shqipe...

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të...

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Melisa flet për herë të parë për lidhjen me Andin dhe...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ndau lajmin me të gjithë me anë të videoklipit të këngës së saj, në fund të së cilës ata shfaqeshin duke...

Konkurenti i ‘Përputhen’ e pranon se ka qenë i martuar për...

Në episodin e sotëm të programit "Përputhen", Mevlani e pranoi që ka qenë i martuar për letra. Ai u pyet në rubrikën e pyetjeve...
WhatsApp DENONCO