‘Për kokë të mamit jeta’/ Donaldi flet me Beatrix pas suprizës për ditëlindjen e Borës: Unë atë e respektoj

Ditën e sotme, në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka tërhequr vëmendjne një parashutë dedikuar Donaldit që shkruante: 9 janar!

9 janari është pikërisht ditëlindja e ish-partneres së tij Bora Zemani dhe mesa duket fansat, përfshirë dhe të vëllanë e tij, Romeon, kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit, edhe pse tashmë ai është në një lidhje tjetër me banoren e shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Kjo e fundit nuk ka reaguar aspak mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj.

Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar:

“Data 9 janar është ditëlindja e…”

Beatrix: “E mora me mend”.

Donald: “Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…”

Beatrix: “Jeta është historia jote”.

Donald: “Nuk di ca të them për zotin, për mua ishte shumë gjë e bukur realisht.”

Beatrix: ”Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe është pjesë e jotja”.

Donald: “Sido që të jetë unë e respektoj”.

Beatrix: “Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budalliqe këtu, jo për këtë jeta të kam thënë”.