Modelja i ‘vjedh’ fustanin Kim Kardashian

Modelja, Lala Kent mori një inspirim stili nga Kim Kardashian, duke veshur të njëjtën fustan nga marka Jean Paul Gaultier.

Kent e kishte zgjedhur këtë fustan për daljen e saj në “People’s Choice Awards 2018”.

“Po, unë i vodha veshjen Kim K-,por Scheana i vodhi të gjithë fytyrën”, mbishkroi Kent me shaka një foto me shoqen e saj Scheana Shay, e cila ngjan shumë me Kardashian.

LEXO EDHE  Graniti tha se nuk e sheh si të dashur, Fifi nuk heq dorë dhe bën deklaratën e fortë

Të gjithë ndjekësit e modeles e kanë komplimentuar për look-un e ri dhe thonë  se veshja njëjtë me Kardashian i shkon shumë.

Kim dhe Kent nuk janë dy vajzat e vetme që e kanë veshur këtë model fustan, pasi edhe figura të tjera të botës së modelingut e kanë zgjedhur ne daljet e tyre publike.