E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Shi permbytje boldnews

Etiketim: shi permbytje boldnews

Shiu i nxjerr ‘bojën’ Rilindjes Urbane/ Përmbytet Pogradeci brenda 5 minutash...

Kanë mjaftuar vetëm 5 minuta shqi që qyteti i Pogradecit të pëmbytet, ku rrugët janë mbulluar nga uji dhe janë bërë mjaft të vështira...
WhatsApp DENONCO