E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: rruga e kombit

Bllokohet rruga e Kombit, trajleri përplaset me bordurat anësore

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e pasdrekes në rrugën e Kombit, duke bllokuar njërin krah të lëvizjes. Një trajler mësohet se ka...

Kastrati: Taksa në Rrugën e Kombit është hequr! Biznesmeni dhuron 1.5...

Shefqet Kastrati, pronari i koncesionarit të mirëmbajtjes së “Rrugës së Kombit” ka konfirmuar se taksa për kalimin e mjeteve në këtë aks është hequr. Biznesmeni...

Moti i keq/ Keni probleme në Rrugën e Kombit, ja ku...

Parashikimet e motit në vend flasin për mundësinë e rreshjeve të dëborës në veri të Shqipërisë. Lidhur me këtë situatë, kompania koncensionare Albanian Highëay...

U arrestua pse protestoi kundër tarifës në “Rrugën e Kombit”, kuksiani...

Me datën 20 prill 2018, Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur që të lirojë 7 protestues të cilët ishin arrestuar pas protestës në...

Tjetër reagim i fortë kundër taksës në “Rrugën e Kombit”: Refuzojeni!

Vazhdojnë të vijnë reagime kundër qeverisë për rivendosjen e taksës për të kaluar në "Rrugën e Kombit". Pas deklaratave të mbërritura nga Kukësi, Tropoja e...

Rikthehet trau në “Rrugën e Kombit”, shumë shpejt kalimi me pagesë

Në “Rrugën e Kombit” prej disa javësh vijon puna për të ndërtuar dhe zgjeruar zonën ku do të rinisë të paguhet taksa e kalimit. Përveç...
WhatsApp DENONCO