E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Rrëfehet

Etiketim: rrëfehet

Lewis Hamilton rrëfehet se si e ka vuajtur racizmin e shfaqur...

Gjashtë herë kampioni i botës në Formula 1, anglezi Lewis Hamilton, ka reaguar me një postim të gjatë në Instagram për temën e pabarazisë...

Heung-Min Son rrëfen eksperiencën e tij ushtarake

Heung-Min Son është një nga lojtarët më të mirë te Tottenham por edhe në Premier League. Sulmuesi koreano jugor duke përfituar nga pezullimi i...

Casillas rrëfehet për largimin nga Real Madrid

Legjenda e futbollit botëror, Iker Casillas, u largua nga skuadra e Real Madrid në vitin 2015 pas 16 viteve si profesionist te“Los Blancos”. 39-vjeçari spanjoll,...

Leo Messi rrëfehet për kohën kur kërkonte largimin nga Barcelona

Lionel Messi ka kaluar plot 18 vite te skuadra e Barcelonës duke fituar gjithçka në nivel kolektiv dhe individual. Dashuria që argjentinasi ka për Barcelonën...

“As unë nuk e di çfarë dua të bëj”, Ibrahimoviç rrëfehet...

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic te skuadra e Milanit prej kohësh ka qenë temë diskutimi. Së fundmi mediat italiane kanë bërë të ditur se...

Rrëfehet Ngo: Ndaj Flamurtarit kisha frikë, në Vlorë rrezikonim sezonin

Michael Ngo është një tjetër lojtar, i cili ka bërë sakrifica për Tiranën dy javët e fundit. Gripi, dëmtimi, por edhe problemet e shumta...

“Konflikti te Barcelona, karriera, Ronaldo…” Messi rrëfehet për “Mundo Deportivo”

Lionel Messi thyen heshtjen dhe në një intervistë ekskluzive për “Mundo Deportivo” përpiqet ti japë fund dyshimeve në lidhje më të ardhmen e tij:...

Etrit Berisha rrëfehet për mediat italiane: Shqiptarët e Kosovës kanë hapur...

Për gjendjen e vështirë që po kalon Shqipëria, ka folur dhe portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, i cili në një intervistë për mediat italiane,...

Rrëfehet ‘gladiatori’ Gjasula: Punoja si postier për të fituar ca para!

Klaus Gjasula është duke kaluar momentet më të mira në karrierën e tij. Mesfushori i Kombëtares shqiptare e ka nisur karrierën e tij nga kategoritë...

Rrëfehet Thomas Strakosha, si u paragjykova tek Lazio për shkak …

Në një intervistë për prestigjiozen “Corriere dello Sport”, Thomas Strakosha ka folur në lidhje me eksperiencën e tij tek Lazio, por jo vetëm. Intervistën e...
WhatsApp DENONCO