E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Qato boldnews host domain

Etiketim: qato boldnews host domain

Shpërdorim detyre/ Prokuroria kërkoi burg, gjykata “toleron” kreun e IMT Tiranë,...

Nga Boldnews.al Kryeinspektori Ndërtimor i Bashkisë së Tiranës dhe dy vartës të tij janë shoqëruar pasditen e së Enjtes në Drejtorinë e Policisë së Tiranës,...
WhatsApp DENONCO