E hënë, Maj 17, 2021
Etiketimet Puke

Etiketim: puke

FOTO/ Tragjedia në Pukë, ja çfarë ka mbetur nga shtëpia ku...

Petrit dhe Dava Ndoj, 46 dhe 35 vjeç, humbën jetën si pasojë e një zjarri që shpërtheu në banesën e tyre në zonën e...

Tragjedia në Pukë, zjarri në banesë dyshohet nga një shkëndijë/ Ja...

Zjarri që shkaktoi dy viktima në familjen Ndoj dyshohet se është shkaktuar nga shkëndija elektrike. Të paktën këto janë dyshimet e para të policisë...

‘Dëgjova tullat që kërcisnin…’, momentet e tmerrit nga tragjedia në Pukë/...

Pal Ndue Gjoni, 82-vjeç, i zoti i shtëpisë e cila u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka rrëfyer...

Burrë e grua u dogjën në banesë, detaje nga ngjarja e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen ‘Va Shënkoll’ të fshatit Breg në Pukë. Një...

FOTO/ Zbulohet arsenali i granatave në Pukë, dyshohet se …

Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se kanë zbuluar 47 granata të fshehura nën dhe, ndërkohë që u gjetën nga një punonjës i gjelbërimit...

Pukjania vë në vështirësi Ramën/ Ja premtimi që Kryeministri nuk e...

Kryeministri Edi Rama opo zhvillon një bashkëbisedim me banorë të Pukës, në kuadër të turit të takimeve “Bashkia qe duam”. Gjatë bashkëbisedimit, një prej të...
WhatsApp DENONCO