E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Politike kryemadhi boldnew shost domain

Etiketim: politike kryemadhi boldnew shost domain

Kryemadhi: Buxheti i shtetit shkon tek 5 oligarkë dhe tek Ndragheta,...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një takim me banorët në njësinë numër 5 në Tiranë, deklaroi se paratë e shqiptarëve sot shkojnë në...
WhatsApp DENONCO