E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Politike boldnews host domian

Etiketim: politike boldnews host domian

Alibeaj: Më 25 prill votoni për një jetë më të mirë...

Kandidati i PD në Qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj ka zhvilluar takim me banorët e Mallakastërës ku ëhstë njohur nga pranë me problemet e...

Votimi brenda PD në Tropojë/ Paloka: Pjesmarrja është mbresëlënëse, bashkë për...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka komentuar procesin e votimit të anëtarësisë së partisë në Tropojë për të përzgjedhur kandidatët e mundshëm të 25...

Denoncimi/ Arkitektja: Nga tullat origjinale te ato majolike! Ja laparosja që...

Fasadat dihet tashmë prej shumë vitesh se janë krenaria e socialistëve Edi Rama dhe Erion Veliaj. Madje që të dy janë në garë se...

Ja kush janë 8 gjyqtarët që do të vendosin për zgjedhjet...

Janë zgjedhur 8 gjyqtarët që do të përbëjnë Kolegjin Zgjedhor për zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 25 prillit.Këta gjyqtarë do të gjykojnë ankesat që...

‘Mos u tallni me Tao-Taon Zëdhënësi i Metës i përgjigjet Ballës:...

Negociatata për hapësirën detare Shqipëri-Greqi, kanë sjellë edhe përpjasje të forta politike brenda vendit tonë.Një ditë më parë presidenti Meta deklaroi se do të...

Të Fundit