E mërkurë, Gusht 12, 2020
Etiketimet Plagosje

Etiketim: plagosje

Sherri në ish-Bllok, dy persona të plagosur/ Dyshimet

Gjatë natës në zonën e ish-Bllokut, si pasojë e një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë pa rrezik për jetën...

Po ecte me shpejtësi, godet 3 automjete/ Plagosen 2 persona, ja...

Disa automjete janë përfshirë në një aksident pak pas mesnate në afërsi të parkut “Rinia”, pranë varrezave të Dëshmorëve në qytetin e Elbasanit. Një automjet...

Kërcet pistoleta në zonën e ish-Bllokut, plagoset 1 person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Nga raportimet mësohet se një i ri ka mbetur...

Sherr në Elbasan, plagosen efektivët e ‘Shqiponjave’

Një sherr ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Sipas informacioneve paraprake, nga ngjarja kanë mbetur të lënduar pjesëtarët e skuadrës speciale ‘Shqiponjat’. Burime për mediat...

Konflikti për pronësinë, plagoset efektivi i policisë/ Detajet

Një punonjës policie u plagos me armë zjarri rreth orës 14:30 të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan, Tropojë. Përmes një njoftimi...

Drejtori i Ujësjellësit Shkodër dhe i biri u plagosën për një...

Zbardhen të tjera detaje nga plagosja me armë zjarri e Drejtorit të Ujësjellësit në Shkodër, Mark Molla dhe djalit të tij. Sipas Policisë, ngjarja...

Plagoset me armë zjarri Drejtori i Ujësjellësit në Shkodër, Mark Molla

Të tjera detaje janë zbardhur nga të shtënat me armë zjarri këtë pasdite ne Shkodër. Burime për mediat bëjnë me dije se nga të...

Plagoset gjatë natës 40-vjeçari në Kurbin, policia në kërkim të autorëve

Në rrethana ende të paqarta, një 40-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Kurbin. Burime për mediat, bëjnë me dije se...

Shpërthim zjarri në një anije ushtarake amerikane, plagosen 18 detarë

Të paktën 18 marinarë u plagosën nga shpërthimi i një zjarri në bordin e një anije ushtarake amerikane. I gjithë ekuipazhi u shpëtua dhe marinarët...

Lajmi i Fundit/ Aksident në Lezhë, makina përplas motorin dhe tre...

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur këtë pasdite në hyrje të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka aksidentuar një...

Aksident i katërfishtë në Durrës, plagosen disa persona, dyshohet për viktima

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, burime për Boldnews.al bëjnë me dije se disa persona kanë mbetur...

Plagosja me armë e 30 vjeçarit, policia shpall në kërkim autorin/...

Policia e Matit ka shpallur në kërkim një 32 vjeçar, i cili akuzohet se ka plagosur me armë zjarri shtetasin E.M., 30 vjeç. Ngjarja ka...

Përplasen 3 automjete në aksin Bulqizë-Peshkopi, ka të plagosur

Tre mjete u përplasën në rrugën nacionale Bulqizë – Peshkopi duke shkaktuar disa të plágosur. Burime nga policia e Bulqizës bëjnë me dije se...
WhatsApp DENONCO