E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Përmbysje

Etiketim: përmbysje

Përmbyset varka e peshkimit/ Policia: Dyshohet se 1 peshkatar është mbytur

Një varkë peshkimi raportohet se është përmbysur afër Currilave në Durrës. Njëri prej peshkatarëve është nxjerrë nga uji dhe është transportuar drejt spitalit rajonal,...

Kupa e Shqipërisë/ Partizani turpërohet nga Besëlidhja, Tirana fiton me përmbysje

Skuadra e Partizanit është duke kaluar një moment  shumë të dobët ku pas 2 humbjesh radhazi në kampionat është mundur me rezultatin 3-0 nga...

Përmbysje e çmendur! Lacio “blindon” vendin e tretë

Lacio mori një fitore spektakolare në Sardenja,  ku përmbysi Cagliarin në kohën shtesë të takimit. Për Cagliarin shënoi Giovanni Simeone në minutën e 8-të të...

Tottenham përmbys Olympiacos, Mourinho falënderon kapësin e topave

Skuadra e Tottenham, e gjeti veten në disavantazh të dyfishtë brenda 19 minutave lojë ndaj Olympiakos, por më pas skuadra e drejtuar nga Mourinho...
WhatsApp DENONCO