E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Pamela Anderson

Etiketim: Pamela Anderson

Fatmir Hysenbelliu zbulon sekretin si krijoi shoqëri me yjet e Hollywoodit

Fatmir Hysenbelliu është një nga shqiptarët e rrallë që ka krijuar miqësi me dy femra aq të njohura sa Pamela Anderson dhe Christina Millian. Fatmir...

E la për martesën 12 ditore me Pamela Anderson, Jon Peters...

Producenti i njohur Jon Peters i është rikthyer ish-të fejuarës, të cilën e la për superyllin Pamela Anderson, martesa e të cilëve zgjati vetëm...

U ndanë 12 ditë pas martesës/ Jon shokon me deklaratën: Pamela...

Pamela Anderson dhe Jon Peter u martuan në fshehtësi por martesa e tyre zgjati vetëm 12 ditë. Së fundmi ai ka shokuar të gjithë me...

U ndanë 12 ditë pas martese vetëm me një sms pasi...

Martesës mes producentit Jon Peters dhe aktores Pamela Anderson i erdhi fundi 12 ditë pas. 74-vjeçari e la Pamelën me antë të  një sms-je. Ndërkohë...

E la me një mesazh, zbulohet arsyeja e ndarjes së Pamela...

Martesa 12 ditore mes Pamela Anderson dhe producentit Jon Peters ka përfunduar me anë të një mesazhi në celular. Sipas DailyMail 52-vjeçarja dhe 74-vjeçari raportohet...

Pamela Anderson ndahet pas 12 ditësh martesë

Është e qartë që martesat në Hollywood nuk zgjasin shumë, por Pamela Andersonit nuk i ka zgjatur thuajse fare. Pas 12 ditësh martesë me...

Çifti i njohur ndahen dy javë pas martesës, ja shkaku

Pamela Anderson është një ndër personazhet që përflitet më shumë nga mediat botërore. Ajo i dha fund beqarisë para dy javësh duke u martuar...

Aktorja e njohur “djeg” rrjetin me foton ku shafqet 100% nudo

Pamela Anderson ka rrëmbyer gjithë vëmendjen edhe kësaj here ashtu siç vetëm ajo di ta rrëmbejë. Ajo njihet për guximin, dhe fotot me poza ku...
WhatsApp DENONCO