Futbollisti i famshëm kërcënon ish të dashurën: Kam foto dhe video

Futbollisti francez Adil Rami përsëri ka mohuar se ishte i dhunshëm ndaj Pamela Anderson pasi ajo e quajti atë një “përbindësh” që po jetonte një “jetë të dyfishtë”.

Adil tha se ai mund të provojë se nuk ka qenë i dhunshëm me aktoren e Bayëatch me “video dhe fotografi” 34-vjeçari mohoi abuzimin në familje ndërsa fliste për gazetën franceze Le Figaro në lançimin e librit të tij të ri, Autopsia.

“Unë e di se çfarë ka dashur të bëjë duke më akuzuar për këtë. Kur dikush flet i pari në mediat sociale, ata ndjehen sikur po thonë të vërtetën absolute.

Ajo donte të më shtypte. Ajo kurrë nuk bëri një ankesë sepse asgjë nga ato nuk ndodhi kurrë. Unë kam video dhe fotografi që mund të hedhin poshtë atë që ajo tha. Ka mbaruar dhe unë nuk dua të jem më e lidhur me të.”