E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Spërkatja e Ramës me bojë, reagon publicist i njohur/ Ne Edin...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, spërkati me bojë, gjatë seancës parlamentare, Kryeministrin Edi Rama. Veprimi i palokës shkaktoi reagime të shumta, mes të cilëve...

VIDEO/ Iu hodh boja në fytyrë, ja sharjet e Ramës dhe...

Gjatë seancës së sotme parlamentare, nënkryetari demokrat Edi palooka, i hodhi kryeministrit Edi Rama bojë në fytyrë përmes një shiringe. Shkak i këtij veprimi të...

Hodhi bojë ndaj Ramës, PS kërkon shkarkimin e Palokës nga posti...

Edi Paloka do të shkarkohet si nënkryetar i Kuvendit. Kjo është nisma që Partia Socialiste pritet të ndërmarrë që prej seancës së ardhme parlamentare,...

FOTO/ Elisa tentoi të mbronte Ramën, Kryeministri refuzoi …

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, gjatë seancës së sotme plenare, hodhi një sasi boje në fytyrën e Kryeministrit Edi Rama. Gjithçka ndodhi brenda pak...

Ja pse Paloka hodhi bojë në fytyrën e Edi Ramës…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, njëherazi edhe nënkryetar i Kuvendit, ka hedhur bojë në fytyrën e Kryeministrit Edi Rama, gjatë senacës së sotme parlamentare. Reagimi...

Qëllohet Rama, nxihet në fytyrë/ Çfarë ndodhi në Kuvend… (foto+video)

Një incident ka ndodhur në sallën e Kuvendit, ndërsa Kryeministri Edi Rama është qëlluar në fytyrë. Mësohet se në drejtim të Kryeministrit është hedhur...

Paloka: Mos u merrni me Elisën, është viktimë e kryepërdhunuesit…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, njëherazi edhe nënkryetar i Kuvendit, ka reaguar ndaj ministres së Shtetit, Elisa Spiropali, e cila prej disa ditësh ka...

Protesta e opozitës, ja kur do të bllokohet rruga e Kombit…

Protestës së 16 shkurtit të thirrur nga opozita në Tiranë po i paraprijnë protesta të organizuara në qytete të ndryshme të vendit, përfshi këtu...

Protesta e 16 shkurtit, Edi Paloka zbardh detajet: Nuk do të...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, se protesta e 16 shkurtit është kërkuar nga qytetarët për të rrëzuar qeverinë Rama. Paloka theksoi se ka...

Paloka-Ramës: Ja zarbot e pafytyrë që të mbështesin…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, akuzon Kryeministrin Edi Rama, se në mbështetje të tij kanë mbetur vetëm disa zarbo të pafytyrë. Përmes një shkrimi në...

“Tahiri u revoltua se gjykatësi liroi një person për armëmbajtje por...

Opozita nuk ka pranuar të qëndrojë në seancë nën drejtimin e zv.kryetares Valentina Leskaj dhe ka braktisur punimet për t'u rikthyer vetëm për të...

Paloka: Do çojmë në Kushtetuese Sulin dhe Leskajn. Venecia nuk hodhi...

Kreu i Grupit Parlamentar, Edi Paloka deklaroi sot se opozita do të vijojë me kauzat e veta për zbatimin e dekriminalizimit dhe reformën në...
WhatsApp DENONCO