E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Pako

Etiketim: pako

150 pako me ushqime 1 javë para zgjedhjeve/ Tenderi i turpshëm...

Nga Boldnews.al Bashkia e Kavajës po shpërndan 150 pako me ushqime vetëm 1 javë para zgjedhjeve. Tenderi është firmosur nga vetë kryetari i kësaj bashkie...

Denoncimi/ Pako me ushqime në këmbim të votës, ja çfarë ndodh...

Në rrjetet sociale janë denoncuar jo pak herë rastet e shpërndarjes së pakove me ushqime ndaj qytetarëve në këmbim të votave. Denoncimi i fundit vjen...

Sekuestrohen 209 pako me medikamente, po transportoheshin ilegalisht

Policia e Vlorës ka proceduar penalisht dy drejtues autobuzash, të cilët u kapën duke transportuar medikamente ilegalisht, për të cilat duhej paguar akcizë. Sipas një...

VIDEO/ Rama: Po shpërndajmë pako për familjet e varfra, pensionistët dhe...

Kryeministri Edi Rama njoftoi përmes rrjeteve sociale se në zonat e prekura nga tërmeti, qytetarët që ndodhen në çadra, pensionistët e vetmuar dhe familjet...
WhatsApp DENONCO