E premte, Maj 7, 2021
Etiketimet Pagese

Etiketim: pagese

Shuma marramendëse/ Ja sa para kërkon ‘Nëna Sulltaneshë’ për një episod...

Aktorja e njohur turke Hulya Avsar e cila është e famshme për publikun shqiptar me rolin e "Nënës Sulltaneshë" në serialin "Sulejmani i Madhërishëm",...

Autostrada Tiranë-Durrës, nga vjeshta bëhet me pagesë/ Balluku jep detajet

Brenda Vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që...

Rikthehet trau në “Rrugën e Kombit”, shumë shpejt kalimi me pagesë

Në “Rrugën e Kombit” prej disa javësh vijon puna për të ndërtuar dhe zgjeruar zonën ku do të rinisë të paguhet taksa e kalimit. Përveç...
WhatsApp DENONCO