E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Orges Shehi

Etiketim: Orges Shehi

Shehi: Tirana vuajti lodhjen e Kupës, nuk vihem kollaj në trysni

Keqardhja e Orges Shehit për humbjen me Kukësin ishte e madhe, sidomos për mënyrën se si Tirana e tij i pësoi golat. Trajneri durrsak...

Derbi ndaj Dinamos, Orges Shehi: Tentojmë përmbysjen, Tirana nuk zgjedh kompeticion

Tirana-Dinamo do të jetë supersfida që do të luhet ditën e nesërme për të mbyllur turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Në prag...

Shehi “thumbon” rivalët e kryeqytetit: Derbi i fituar ndaj Partizanit na...

Tirana mori një fitore të madhe 4-0 përballë Dinamos duke u hakmarrë për atë humbje në Kupë në mesjavë. Pas ndeshjes, në prononcimin për ‘’SuperSport’’,...

Shehi: Rasti i Ngoo ishte penallti “sade”, mendoj se VAR duhet…

Trajneri bardheblu, Orges Shehi foli për Supersport pas barazimin me Egnatian dhe u shpreh: “Me atë që bëmë meritonim më shumë. Terreni për skuadrën...

Orges Shehi e ka me Seferin: Nuk mund të përsëritet ai...

Tirana barazoi sot pa gola në transfertë kundër Bylisit, rezultat që nuk i shkon për shtat bardhebluve për objektivat e vetë skuadrës. Pas takimit...

“Nuk duhet të entuziasmohemi”, Shehi: Ende nuk jemi të plotë, do...

Tirana mori fitoren e dytë radhazi, këtë herë në shtëpi kundër Bylisit. Trajneri Orges Shehi ishte i kënaqur me rezultatin, pasi kështu bardheblutë mbeten...

Mori besimin e presidentit Halili, ja sa do të përfitojë Orges...

Orges Shehi do të jetë trajner deri në fund të sezonit. Nëse ai bind Refik Halilin, marrëveshja do të zgjatet edhe më tej. Palët, me...

“Pak rëndësi ka se kam luajtur me Partizanin”, Orges Shehi si...

Orges Shehi është trajneri i ri i Tiranës pas largimit të Nevil Dedes. Ish tekniku i Kukësit dhe më parë i Skënderbeut, është prezantuar...

Video/ Orges Shehi mbërrin në “Selman Stermasi”, gati prezantimi

Pas largimit të Nevil Dedes nga Tirana dy ditë më parë, zëvendësuesi i tij do të jetë Orges Shehi. Cdo dyshim është shuar me zbarkimin...

Tirana në kërkim të pasuesit të Dedes, në skenë del emri...

Mësohet se së fundmi në skenë për të marrë drejtimin e Tiranës ka dalë ish-kapiteni i Partizanit, Orges Shehi, i cili në Superiore ka...

Orges Shehi kujton ngjarjen e Beogradit: Atë natë mendova të mbyll...

14 tetor 2014, Serbi, Flamuri më i bukur në botë. Kaq detaje mjaftojnë për të kujtuar një nga momentet kur futbolli në Shqipëri i...

Zyrtare/ Shehi largohet nga Kukësi, pasardhësi i tij pritet të jetë...

Orges Shehi dhe klubi i Kukësit kanë ndërprerë bashkëpunimin mes tyre. Lajmin e ka bërë zyrtar klubi verilindor i cili doli edhe me një...

Shehi: Kukësi ka objektiv finalen e Kupës, kampionatin mos e quani...

Kupa e Shqipërisë është një objektiv për Kukësin dhe Orges Shehin. Ata e duan me çdo kusht finalen dhe trofeun. Këtë e pranon edhe...

Të Fundit