E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Ndryshe boldnews host domain

Etiketim: ndryshe boldnews host domain

Dyndje në festivalin e shkëmbimit të partnerëve në Angli. Maratona e...

Dyndje në festivalin e shkëmbimit të partnerëve në Angli. Maratona e s.ksit, ku çiftet flenë me gratë e njëri tjetrit, do zgjasë 4 ditë Qindra...

Si na ndihmoi izolimi për të njohur miqësitë fallco

Miqësia nuk bëhet vetëm nga daljet, ahengjet dhe aperitivët. Por edhe nga prania, videotelefonatat, ndarjet e gjërave. Edhe për së largu Fillimi i emergjencës shëndetësore...

Nuk është Saharaja/ Ja ku është regjistruar temperatura më e lartë...

Cilësohet si një nga qershorët më të nxehtë në histori. Që nga e premtja më 25 qershor, të paktën 486 vdekje janë regjistruar në provincën...

Një ‘figurë fantazmë’ e veshur me të zeza zbulohet në një...

Një figurë ‘fantazmë’ është identifikuar e fshehur në një shteg pylli nga një përdorues i Google Earth. Përdoruesi i TikTok me emrin @hidden.on.google.earth ndau zbulimin...

Kamerierët me fat, turisti porosit dy hamburger, patate e pije freskuese...

Ishte një e shtunë e zakonshme pasdite në New Hampshire kur një klient i uritur hyri në një restorant, u ul në ambientet e...

Eksperti i katastrofave: Gjashtë hapat, që mund ta ndihmojnë botën të...

Mbi 3.5 milion të vdekur, që vazhdojnë të shtohen. Problemet shëndetësore afatgjata, jetesa të shkatërruar dhe një rrugë e gjatë përpara drejt rimëkëmbjes. Kjo...

Kush është sekretarja milionere që u kap mat duke u puthur...

Mediat britanike publikuan foto nga puthjet intime të Ministrit të Shëndetësisë dhe sekretares së tij. Matt Hancock, është vendosur në qendër të polemikave, pasi u...

Studimi i ri/ Ëndrrat pasqyrojnë kujtimet tona, por parashikojnë edhe ngjarjet...

Ëndrrat që shohim në gjumë janë rezultat i një procesi që kombinon shpesh fragmente të përvojave të shumta të jetës, dhe që parashikon ngjarje...

Astronomët zbulojnë një yll 100 herë më të madh se Dielli

Astronomët kanë zbuluar një yll gjigant me dritë të paqëndrueshme, i cili është 100 herë më i madh se Dielli. Ai ndodhet afër “zemrës”...

Nga kura e kancerit tek fundi i botës/ Ja çfarë ka...

Baba Vanga ose Nostradamusi i Ballkani njihet si parashikuesja e verbër e disa nga ngjarjeve me të rëndësishme që kanë ndodhur në Tokë. Disa...

Forcat e pavetëdijshme që kontrollojnë veprimet tona

Nga Magda Osman Pse e bleve makinën tënde? Pse u dashurove me partnerin tënd? Kur fillojmë që të analizojmë bazën e zgjedhjeve tona të jetës,...

E vërteta e UFO-ve/ Raporti sekret amerikan dorëzohet këtë muaj në...

Një task forcë do të ndajë të dhëna që ka mbledhur mbi fenomenet e pazakonta të fluturimit me Kongresin amerikan, ndërsa entuziastët e UFO-ve...

Cili është vendi më i nxehtë në Tokë, ku është regjistruar...

Dy shkretëtira, gjeografikisht të largëta, por të ngjashme me njëra-tjetrën, mbajnë rekordin për temperaturën më të lartë të regjistruar ndonjëherë në sipërfaqen e planetit. Lugina...
WhatsApp DENONCO