E martë, Janar 26, 2021
Etiketimet Ndoka Boldnews host domain

Etiketim: Ndoka Boldnews host domain

Nard Ndoka: Rama nuk është as politikan, as menaxher, as burrë...

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka e ka cilësuar të dështuar kryeministrin Edi Rama në të gjitha aspektet. Në një shkrim të gjatë në Facebook,...

Çfarë ndodh nëse nuk fitoni zgjedhjet? Nard Ndoka bën komentin epik,...

Kryetari i Partisë Demokrisitiane, Nard Ndoka, njihet për batutat e tij dhe këtë gjë e vërtetoi edhe sot në studion e Report TV. Aleati i...

‘Nuk ishte ajo që prisnim, por garanton votën’/ Nard Ndoka: Ja...

Kryedemokristiani Nard Ndoka, e ka cilësuar pozitive arritjen e marrëveshjes mes forcave politike për Reformën Zgjedhore, edhe pse sipas tij nuk është më e...
WhatsApp DENONCO