Çfarë ndodh nëse nuk fitoni zgjedhjet? Nard Ndoka bën komentin epik, do qeshni me lot (Video)

Kryetari i Partisë Demokrisitiane, Nard Ndoka, njihet për batutat e tij dhe këtë gjë e vërtetoi edhe sot në studion e Report TV.

Aleati i Lulzim Bashës u pyet edhe për vijimësinë e bashkëpunimit me partitë e polit të djathtë edhe pas 2021, pavarësisht rezultatit të zgjedhjeve.

LEXO EDHE  U kap me armë pranë selisë së PS, Prokuroria kërkon 5 vite burg për Vladimir Gjutën

Gazetari Besard Jacaj e pyeti kryedomkristianin se çfarë ndodh nëse koalicioni opozitar nuk fiton zgjedhjet?

Do të rrijë në opozitë! – u shpreh me batutë, Nard Ndoka.