E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Muhammed ali

Etiketim: muhammed ali

Ibrahimoviç “godet” përsëri: E vështirë të gjesh futbollist si unë, vallëzoj...

Zlatan Ibrahimovic ngacmon shpesh dhe deklaratat e tij bëhen virale menjëherë. Së fundmi, sulmuesi suedez, ka dhënë një intervistë për “Sportweek” dhe një nga...

Mike Tyson tregon se kush do të triumfonte mes tij dhe...

Kampioni britanik i boksit, Anthony Joshua, në një intervistë të fundit ka deklaruar se Mike Tyson do të fitonte në një përballje “kokë më...
WhatsApp DENONCO