E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Moti kronike boldnews host domain

Etiketim: moti kronike boldnews host domain

Moti i keq/ Rrezikon të shembet pallati në Gjirokastër

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka përkeqësuar situatën në qytetin e Gjirokastrës. Shiu i denduar ka sjellë rrëshqitje të dherave, duke rrezikuar...

Tërbimi i motit/ Pse po ndodhin stuhitë në Shqipëri? Ja çfarë...

Ndryshueshmëria e menjëhershme e motit nga vlera ekstremisht të larta përsa i përket muajit shtator në vlera normale sjellin dhe këto mini stuhi, të...
WhatsApp DENONCO