E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Moti boldnew shost domain

Etiketim: moti boldnew shost domain

Parashikimi i motit për ditën e diel, 6 Qershor 2021

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë.Kështu përgjithësisht do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do...

Parashikimi i motit për ditën e premte, 4 Qershor 2021

Orët me diell pritet të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të territorit tonë per ditën e premte. Vranësirat të pakta kalimtare pritet të...

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, 2 qershor 2021

Ditën e mërkurë në vend do të hyjnë në qarkullim masat ajrore të qendrueshme. Orët më diell do të mbizotërojnë në pjesën më të...

Parashikimi i motit për ditën e hënë, 31 Maj 2021

Për ditën Hënë, moti parashikohet fillimisht me diell, por nga orët e mesditës deri ato të pasdites pritet shtim vranësirash mesatare deri të dendura. Shërbimi...

Shi, breshër dhe …/ Ja çfarë ndodh me motin javën e...

Javën që nis këtë të hënë me ditën e fundit e muajit maj, vendi ynë futet në stinën e verës por duket se moti...

Parashikimi i motit/ Fundjava rikthen reshjet e shiut të Shqipëri

Për  ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe zhvillim të vranësirave në orët...

Moti sot, ja zonat ku priten reshje

Dita e premte do të karakterizohen nga mot i paqendrueshëm. Përgjithësisht në qendër e veri do të mbizotërojnë vranësirat e ndërsa në jug dhe...

Parashikimi i motit për ditën e shtunë, 8 Maj 2021

Për të gjithë ata që kanë bërë plane për fundjavën kushtet meteorologjike do të jenë favorizuese. Moti i kthjellët pritet të dominojnë në pjesën me...

Parashikimi i motit për ditën e premte, 7 Maj 2021

Ditët pranverore vijojnë njëra pas tjetrës me plot orë me diell dhe temperatura ideale për të shijuar natyrën. Në këtë mënyrë për ditën e nesërme...

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 6 Maj 2021

Gjatë ditës së enjte do të ndikojnë masat ajrore me origjinë jugperëndimore. Kështu do të ketë orë me diell e hera herës kalime vranësirash...

Parashikimi i motit/ Ja çfarë temperaturash na presin javën e ardhshme

Kjo javë e parë e Majit parashikohet të jetë me tiparet e një pranvere të vërtetë. Deri në mesjavë parashikohet mot me diell dhe alternime...

Parashikimi i motit për ditën e diel, 2 maj 2021

Sa i përket ditës së Diel masat ajrore të paqëndrueshme do të vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e tyre mbi vendin tonë. Deri në orët e...

Ikën dielli, rikthehet shiu/ Ja çfarë ndodh me motin në fundjavë

Për ditën e shtunë pritet një përkeqësim i kushteve atmosferike. Moti parashikohet kryesisht i vranët, por nuk do të mungojnë dhe intervalet e shkurtra me...
WhatsApp DENONCO